Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Bakım Hizmetlerimiz

Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucular, Pos Yazıcılar, El Terminallleri ve çevre birimleri, saha da ve diğer local uygulamalarda çalışan ekipmanlar, işletim sistemleri, kullanılan ticari yazılımların kurulumu ve işleme alınması konularında telefon ile destek veya gerekli olduğu durumlarda yerinde müdahaleler, bakım anlaşmaları ile sağlanmaktadır. 

Koruyucu Periyodik Bakım 

Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve sistemin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. 

Periyodik Bakımda Yapılan İşler 

- Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği 

- Bağlantı kontrolleri 

- Fonksiyon testleri 

- Disk/Kafa/Batarya temizleme ve şarj kontrolü 

- Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar

  NEDEN BAKIM ANLAŞMASI?

Bilgi İşlem altyapısı, artık firmalar için büyük önem taşımaktadır. İş süreçleri için gerekli bütün veriler, bu sistemler üzerinde saklanıp değerlendirilmektedir. Süreklilik ve hızlı hizmet ise tüm sektörlerde, müşterilerin en önemli bulduğu unsurlar haline gelmiştir. Sistemlerinizin sorunsuz çalışması da bunun tek garantisidir.

ANTALYA BARKOD olarak, bilgi işlem teknolojileri ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olmak ve sisteminizi denetim altında tutmak amacı ile bakım anlaşması yaparak sizleri daha verimli olmaya çağırmaktayız.

BAKIM ANLAŞMASININ SİZE GETİRİLERİ

1. Firmanızı kendi firmamız gibi görerek en verimli şekilde çalışmasına özen göstermekteyiz.

2. Sizleri yeniliklerden haberdar etmekte ve bu avantajlardan faydalanmanızı sağlamaktayız.

3. Bakım anlaşmalı müşterimiz olduğunuzdan dolayı sorunlarınıza en kısa zamanda müdahale etmekte ve çözüm sağlamaktayız.

4. Normal servis ücretinden daha uygun fiyata bakım anlaşması yaparak maddi olarak tasarruf etmeniz sağlanmaktadır.

5. Periyodik bakımlarla mevcut donanımlarınızın ömrü uzamaktadır.

Firmanızdaki tüm bilişim sistemlerinin düzenli olarak bakımını ve her aradığınızda destek alabileceğiniz bir servis sistemini içeren bu sözleşme ile zaman ve paradan tasarruf sağlayacak, bilgi işlem sistemine harcayacağınız para ve zamanı minimize ederek, kalan kaynakları işinize yönlendirebileceksiniz.

İçerisinde bulunduğumuz teknoloji çağının, iş ve sosyal hayatımıza sağlamış olduğu kolaylık ve rahatlığın yanı sıra her teknoloji içerisinde oluşması doğal olan sorunları da beraberinde getirdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu anlamda bizler ANTALYA BARKOD olarak ihtiyaç halinde gerekli olabilecek her türlü arıza tespit, onarım ve teknik destek hizmetlerimiz ile yanınızdayız. ANTALYA BARKOD, tecrübeli teknik servis personeli ile hızlı ve kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktadır. Donanım ve yazılım problemleri, müşteri yerinde teknisyenler tarafından çözüme ulaştırılmaktadır.

Bakım anlaşmalı müşteriler anlaşma süresi boyunca ücretsiz olarak teknik servis çağrısında bulunabilirler. Sabah 10.00'a kadar yapılan çağrılara aynı gün içinde, daha sonra yapılan çağrılara da bir sonraki gün yerinde müdahale edilmektedir. Ayrıca yapılan periyodik bakımlar ile kullanmakta olduğunuz donanımlarda ileride çıkabilecek muhtemel arızalara karşı önlem alınarak iş kaybının önüne geçilir. 

Teknik Servis bakım anlaşması, donanımların onarımını ve yazılım destek içermektedir. Bakım anlaşmalı müşteriler aynı zamanda sınırsız telefon desteği almaktadırlar. 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar