Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Barkodlu Sayım Sistemleri


Sayman ve Sayman Pro
Giriş, çıkış ve sayım işlerini kağıt formlarda ya da excel dosyalarında takip eden küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.

Çalışma şekli batch’dir. Bu mantıkta çalışma için ihtiyaç duyulan bilgiler (cari kartlar, stok kartları,  depo kartları) dışarıdan access dosyasına kopyalandıktan sonra Sayman PC aracılığıyla EB’ye iletilir.

EB’den toplanan data Sayman PC aracılığıyla access dosyasına yazılır. PC üzerinde access dosyasında toplanan bilgiler istenildiği şekilde değerlendirilebilir.

Sayman Gold
SQL tabanlı kurumsal kaynak planlama paketi kullanan, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sayım, giriş, çıkış, alım, satım irsaliye işlemlerinin dışında planlı mal kabul ve teslim yapabilecekleri bir çözüm sağlar.

Çalışma şekli RF’tir. RF çalışma mantığında kendi üzerinde hiç data bulundurmadan ticari paketin veritabanı üzerinde çalışmaktadır. Bu şekilde araya entegrasyon için herhangi bir program girmediğinden ticari pakete girilen bir kayıt anında Sayman EB’de görünmekte ve aynı şekilde Sayman EB’den girilen bir kayıt da anında ticari paketin içinden görülebilmektedir. Bu şekilde çalışıldığında PC tarafında herhangi bir program bulunmamaktadır.

Halihazırda geliştirilmiş muhasebe paketi entegrasyonları (Logo, Link, Netsis, Nebim) mevcut olup, ayrıca firmaların kendi entegrasyonlarını yapmaları mümkündür. Bu amaçla ticari paketten access dosyasına gerekli bilgilerin (stok, depo, müşteri) yazılması ve EB’den gelen bilgilerin buradan okunup firmanın kendi ticari paketine alınması yeterlidir. Veri tabanı yapısı ile ilgili dokümantasyon ürün ile birlikte verilmektedir

 


 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar