Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Barkod Nedir ?

Barkodun ne olduğunu çoğumuz biliyoruz.Barkod değişik kalınlıktaki çizgi ve boşluklardan oluşur. Barkodlarla hızlı ve hatasız olarak veri aktarımı yapılabilir. Alışveriş yaptığımızda aldığımız ürünün barkod kısmı okuyucuya tutularak barkod numarası okutulur. Okunan numaranın karşılığı olan bir ücret vardır. Barkod ile ücretlendirmenin yanında stok kontrolü de yapılır. Barkod numarası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı olan Milli Mal Numaralandırma Merkezinden (MMNM) alınır. bunun için öncelikle MMNM başvurup üye olmak gerekiyor. Yada bize ulaşıp işlemleri sizin adınıza takip ederiz.

Barkod : Ülke Kodu - Firma Kodu - Ürün Kodu - Kontrol Numarası şeklindedir.
MMNM'ye üye olduğunuzda size bütün ürünlerinizde kullanılmak üzere bir firma numarası verilir. Her ürün için de ayrı bir numara alınır. Bu numara ürünün paketlenme şekline göre bile değişir. (3'lü paket - 5'li paket gibi)

 
 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar