Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Hakkımızda

Antalya Barkod bir Nobel Bilgisayar kuruluşudur. 2004 yılında faaliyetine başlamış olan Nobel Bilgisayar Ltd. Şti. aynı yıllarda Antalya Barkod'u bünyesinde oluşturmuştur. Antalya Barkod olarak fabrika, mağaza, sahada satış, veri toplama konuları başta olmak üzere buna benzer işletmelerin bir çok altyapı sistemlerinin oluşturulmasında büyük rol oynamıştır. İnsansın depo yönetim sistemleri ile büyük fabrikalarda yaşanan üretim ve üretimden sevkiyat, üretimden depo gibi konularda sunduğu çözümler ile aranan bir firma olmuştur.

Antalya Barkod şu anda ticari faliyetine son vermiş olan Nexus firmasının uzun yıllar Akdeniz Bölge Bayiliğini yapmıştır. Şu anda Mobileturk firmasının Şubesi olan Antalya Barkod Akdeniz Bölgesi ve GüneyDoğu Anadolu Bölgesine bakmaktadır. Bünyesinde konusunda uzman personeller barındıran Antalya Barkod Datamax Yazıcıların aynı zamanda teknik servisliğinide yapmaktadır.

Sektörde var olamanın ve sunduğumuz hizmetler ile onur ve gurur duymaktayız.

 

 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar