Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Teknik Servis Hizmetlerimiz
Uzun yıllar OT/VT sektöründe hizmet vermiş olan tecrübeli personeli ile problemlerinize kısa sürede uygun çözümler üretilir. Yurtiçi ve yurtdışı komponent tedarik noktalarımız sayesinde onarımda ihtiyaç duyulan parçaların gayet hızlı bir şekilde tedariki yapılarak siz müşterilerimize hızlı onarım hizmeti verilmiş olur. Dünya çapında hizmet veren ve binlerce komponenti ürün portföyünde bulundurabilen firmalarla çalışılarak tedarikler minimum sürelerde sağlanır. Tedarik konusunda gösterilen hız ve hassasiyet onarım aşamasında da aynı şekilde uygulanarak siz müşterilerimize sisteminizin çalışmasını aksatmayan , zamanında yapılan müdahalelerle iş akışınızı zedelemeyecek bir teknik hizmet sunulmuş olur. 

Her biri alanında dünya lideri konumunda bulunan Motorola, Symbol, Datamax, Zebra, Psion-Teklogix, Microscan, Teklynx, Intermec ve Tec ürünlerinin  her türlü teknik servis, destek ve bakım hizmetlerini vermektedir.

Antalya Barkod bir Nobel Bilgisayar Ltd. Şti. Kuruluşu olup MobileTurk’un Antalya Bölge temsilciğini yapmaktadır. Aynı zaman da merkez ofisi Ankara’da olup İstanbul şube ve İzmir'de bulunan bölge temsilciliği aracılığı ile tüm ülke çapında servis organizasyonu sağlanmış bulunmaktadır.

www.barkodyazicitamiri.com sitesini ziyaret edip daha faszla bilgi sahibi olabilirsiniz..

 

 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar