Çözümlerimiz
Otomatik Veri Toplama
Tedarik Zincir
Varlık Yönetimi
Saha Servis
Yazılımlarımız
Barkod Etiketleme
Saha Satış Sistemi
Stok Kontrol Sistem
Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)
Demirbaş Yönetim Sistemi
Market ve Mağaza Sistemleri
Oto Servis Programı
Restaurant Takip Sistemi
Raf Sistemleri
Depolama Raf Sistemleri
Turnike Sistemleri
Hizmetlerimiz
Rf Alan Araştırması
Teknik Servis
Bakım
Kuruluş İşlemleri
Sporsalonu Takip Sistemi
Personel Devam Kontrol
Varlık Yönetimi

Bilgi teknolojisi (IT) demirbaşlarının inanılmaz değişim trendi, demirbaş yönetiminin önemini ve karmaşıklığını arttırarak yoluna devam ediyor. Sürekli olarak yeni demirbaşlar satın alınıp, finansal kiralama yapılırken eskileri de iyileştirmek veya emekliye ayırmak gerekiyor. Dağıtılmış ağlar yeni coğrafi lokasyonlara doğru genişledikçe, taşınabilir cihazlar giderek daha popüler oluyorlar. Bunlarla beraber ağ altyapıları da sürekli olarak gelişiyor ve değişiyorlar. Hızla artan, gelişen, değişen ve çeşitlenen demirbaşlara, geleneksel duran varlıklar da eklendiğinde ortaya çıkan tablo günümüz şirketlerinin ve organizasyonlarının profesyonelce demirbaş yönetimine ne kadar ihtiyaç duyduklarını açıkça ortaya koyuyor.  
Nexus Asseta Demirbaş Takip Sistemi, demirbaş sınıfından sayılan tüm ofis araç ve gereçlerinin kullanıma alınmasından, kullanım dışı kalmasına kadar geçen süre içerisindeki takibini ve kontrolünü yaparak bu ihtiyacı karşılar. Barkod gibi otomatik tanıma teknolojilerinin de kullanımıyla veri girişlerinin çok daha hızlı, kolay ve doğru yapılmasını sağlar.

 

 

Ana Sayfa - Hakkımzda-İletişim-Barkod Nedir-Barkod Hizmetleri-Barkod Numarası-Etiket Tasarımı-Barkodlama İşlemi-Sayım Sistemleri-Etiket Siparşi-Videolar-Otomatik Veri Toplam-Tedarik Zincir-Varlık Yönetimi-Saha Servis-Barkod Etiketleme-Saha Satış Sistemi-Stok Kontrol Sistem-Ambar Yönetim Sistemi (Cubic)-Demirbaş Yönetim Sistemi-Market ve Mağaza Sistemleri-Rf Alan Araştırması-Teknik Servis-Bakım-Kuruluş İşlemleri-Referanslar