Yönetim Kolaylığına İlk Adım: Cafe ve Restoran Programı! Kontrol, Muhasebe ve Üretim Bir Arada.

Satış Takibi, Kontrol, Muhasebe, Maliyet – Cafe ve Restoran Programıyla Her Şey Elinizin Altında

İşinizi Hesaplamak Bizim İşimiz: Cafe Ve Restorant Programı! Muhasebe Ve Maliyet Kontrolü İçin Güvenilir Çözüm.

Stok Takibi

Satış kanalları ile birlikte envanterinizi yönetin. Depo durumunu görün ve rapor alın.

Personel Takibi

Personelinizin performansını ölçün. Maaşları ve avansları takip edin.

Üretim Takibi

Satışta olan ürünlerinizin tam maliyetini hesaplayın. Üretim malzemelerini reçetelere ekleyerek yarı mamüllerin durumunu görün.

Masa Takibi

Masa siparişlerini kolayca yönetin ve takip edin, birleştirin, masa bölün ya da farklı para birimlerinde bölüm bölüm ödeme alın.

Paket ve Sipariş Takibi

Detaylı sipariş raporu alın ve sipariş takibi yapın. En çok ve en az satılan ürünleri görün ve planlamalarınızı buna göre yapın.

Arayanı Gör (Caller ID)

Arayanı gör özelliği sayesinde paket servis sürecinizi hızlı ve sorunsuz yönetin. Hazırlanmış, yolda olan ve teslim edilmiş paketlerin anlık bilgisini alın.

Cafe ve Restoran Programları, özellikle büyük hacimli işletmelere yüksek çözümler getiriyor. Caller ID ile arayanı görme özelliği sayesinde müşteri siparişleri daha hızlı ve doğru bir şekilde alınırken, stokları yönetmek, masaları planlamak ve personeli yönetmek gibi birçok işleyiş kusursuz olarak yerine getiriliyor. Ayrıca, üretim fişleri ile finansal işlemleri de takip ederek, işletmelerin gelir ve giderleri izlenebiliyor.

Cafe ve restoranlar için tasarlanan bu yazılımlar, işletmelerin müşteri deneyimini artırmalarına da yardımcı oluyor. Özellikle müşteri siparişlerini daha hızlı şekilde almak, masaları daha iyi planlamak ve üretimi daha iyi organize etmek gibi işlevsel yönüyle bunu mümkün kılıyor. Özetle, cafe ve restoran programı sayesinde müşteri memnuniyet ve sadakat oranında gözle görülür bir artış yaşanıyor.

Cafe ve Restoran Programları, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre de özelleştirilebilirler. Böylece, işletmeler pratik kullanımı deneyimlerken ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirme de yapabilirler.

Sizin İçin son teknoloji

Garson Mobil Uygulaması

Garsonların kullandığı el terminali ya da cep telefonu uygulaması ile anlık sipariş toplaya bilir, masa açabilir, ödeme için hesap çıktısı alabilirsiniz.

Patron Takip Uygulaması

Günlük satışları uzaktan takip edebilir kasa durumu raporu, cari kartlar raporu, stok durumu ve satış raporunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

QR Menü ayarlayın ve Teknoloji ile tanışın

Sizin için hazırlanan QR menü ile ister menülerinizi tanıtın ya da direk müşterilerden sipariş toplayın.

Cafe ve Restoran Programı sizlere neler sunuyor?

Masa siparişlerini kolayca yönetin ve takip edin.

Detaylı sipariş raporu alın ve sipariş takibi yapın.

Müşterilerinizi bekletmeden hızlı satış yapın.

Personelinizin performansını ölçün.

Arayanı gör özelliği sayesinde paket servis sürecinizi hızlı ve sorunsuz yönetin.

Tüm sipariş sürecinizi takip edin. Hazırlanan, yola çıkan ve teslim edilen siparişlerinizi tek ekrandan yönetin.

Satışta olan ürünlerinizin tam maliyetini hesaplayın.

Sıcak satış harici toplu üretilen ürünlerinizin takibini yapın.

Satış kanalları ile birlikte envanterinizi yönetin.

Düzenli müşterilerinizin borç ve tahsilat durumlarını takip edin ve detaylı rapor alın.

Tüm kasalarınızdan A’dan Z’ye detaylı rapor alın.

Banka işlem fişlerinizi ve müşteri kredi kartı işlemlerini kolayca takip edin.

Personel Prim, Puantaj ve Ücret Tahakkukunu otomatik hesaplayın.

Paket Servis ve Kurye Takibi.

Stok, cari, fatura, banka takiplerini sorunsuzca halledin.

SON BLOG YAZILARIMIZ

 • E-Fatura ve Bulut Muhasebe

  E-Fatura Nedir? E-Fatura, işletmelerin kağıt fatura yerine dijital ortamda fatura düzenlemesine ve iletmesine olanak tanıyan bir sistemdir. Türkiye’de Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından zorunlu hale getirilen e-fatura, işletmelerin verimliliğini artırırken maliyetleri de önemli ölçüde düşürür. E-fatura sayesinde kağıt, baskı ve posta masraflarından kurtulabilir, faturalama süreçlerini hızlandırabilirsiniz. E-Faturanın Avantajları E-faturanın işletmelere sunduğu başlıca avantajlar şunlardır: Bulut…

  Daha fazlası…

 • Barkod Teknolojisinin Geleceği: AntalyaBarkod.com ile İnovasyona Adım Atın

  Barkod teknolojisi, iş dünyasında önemli bir evrim geçiriyor ve bu evrimin öncülerinden biri de AntalyaBarkod.com. İnovasyon ve teknolojik gelişmelerle birleşen bu güçlü platform, işletmelerin geleceğe dönük adımlarını atmalarını sağlıyor. Bu makalede, “Barkod Teknolojisinin Geleceği”ni AntalyaBarkod.com’un perspektifinden keşfedecek ve işletmenizin inovasyon yolculuğunda nasıl öncü bir rol üstlenebileceğinizi öğreneceksiniz. AntalyaBarkod.com, barkod teknolojisindeki son gelişmeleri takip ederek, müşterilerine…

  Daha fazlası…

 • Barkod Güvenliği: AntalyaBarkod.com ile Verilerinizi Koruyun

  Bir işletme için güvenlik her zaman ön planda olmalıdır, özellikle de hassas verilerin işlem gördüğü barkod sistemleri kullanılıyorsa. AntalyaBarkod.com, müşteri bilgilerini, envanter verilerini ve diğer önemli bilgileri koruma konusunda güçlü önlemler alarak işletmelerin güvenliğini sağlamaktadır. Bu makalede, AntalyaBarkod.com’un barkod güvenliği çözümlerini inceleyerek işletmenizin verilerini nasıl koruyabileceğinizi keşfedin. Bir işletmenin en değerli varlıklarından biri, müşteri bilgileridir.…

  Daha fazlası…