Oto Servis Pro V3

Oto Servisinizin Gücüne Güç Katın! Oto Servis V3 Programıyla Kolaylık, Verimlilik ve Başarı Bir Arada!

İşletmenizin Kontrolünü Ele Alın! Araç kartlarını kolayca yönetin, muhasebe takibini sağlayın, iş emirlerini kontrol edin ve stok kartlarıyla otomatik faturalandırma yapın.

Oto Servis Pro Özellikleri

Oto Servis Pro V3

Otomotiv servis programları, araç kaydı, envanter yönetimi, iş emri oluşturma, faturalandırma ve ödeme takibi gibi rutin işlemleri otomatik hale dönüştürür.

Müşterinin iletişim bilgileri, araç bilgileri, servis geçmişleri gibi verileri dijital ortama kaydeder. Aynı zamanda bu verilerin güncellenmesini sağlar. Böylece araçlara yapılan tamir ve bakım işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olunur ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Tüm İş Akışı Tek Yerde

Randevu takibi, Oto Servis Programının en önemli özelliklerinden birisidir. Müşterilerin randevu tarihleri ve saatleri program içine kaydolur. Ayrıca tamir ve bakım işlemleri için gerekli olan ekipman ve personelin hazırlanması sağlanır. Böylece, zamanlama sorunu önlendiği gibi müşteri bekleme süresi minimize edilir.

Oto servis programı tüm bunlara ek olarak araç kaydı ve envanter yönetimi yapar. Bu sayede araçta hangi parçaların değiştirildiği, hangi işlemlerin yapıldığı gibi ayrıntılı bilgiler kaydedilir. Ayrıca parça ve malzeme envanteri takip edilerek stok durumu güncel tutulur. İhtiyaç duyulan parça ve malzemelerin zamanında temini Bilnex ile sağlanır.

İş emri oluşturma ve faturalandırma işlemleri de oto servis programları tarafından otomatik hale dönüştürülür. Müşterilerin araçları için yapılan tamir ve bakım işlemlerine ilişkin ayrıntılı bir iş emri oluşturup sonrasında faturalandırma işlemi yapılabilir. Böylece, hizmet detayları ile fiyatları net bir şekilde belirtilir ve işlem takibi kolaylaşır.

 • Geçmişte yapılan işlemler için detaylı rapor alın.
 • Araç arıza ve tamir sürecini eksiksiz takip edin.
 • Plaka, marka, model ve şase bilgileri gibi alanları doldurun ve araçları kolayca takip edin.
 • Yapılacak işlemlerin listesini önceden oluşturun.
 • Randevuları takip ve otomatik hatırlatmalar oluşturun.
 • Marka ve modele göre bakım paketi tanımlayın ve yapılacak işlemleri önceden belirleyin.
 • Gelecekteki bakımlar için otomatik raporlar alın.
 • Satış kanalları ile birlikte envanterinizi yönetin​.
 • Müşterilerinizin borç ve alacak sürecini kolayca takip edin.
 • Tüm faturaları kolayca düzenleyin.
 • İstediğiniz tarih aralığı için detaylı kasa raporu alın.
 • Elektrik, su, internet, gıda, personel vb. masrafların takibini yapın.
 • Personel Prim, Puantaj ve Ücret Tahakkukunu otomatik hesaplayın.

Akıllı Hatırlatma

Ortalama müşteri dönüş tarihini sistemde hesaplayarak müşterilerinizin tekrarlanacak bakım zamanlarını görün.

SMS Entegrasyonu

Entegrasyon bulunan firmalar ile sağlanan SMS hizmeti ile cari borç-alacaklarını hatırlatın yada müşterilerinize bilgilendirmeler yapın.

Muhasebe Entegrasyonu

Sadece iş emirleri, araç kartları ile yetinmeyin. Stok, cari, fatura, masraf, kasa, personel gibi tüm takiplerinizi tek program üzerinden kullanın.

Küçük İpuçları!

Belirli marka ve modellere (örnek: OPEL 40.000km paket) tanımlamalar yaparak tek seçimde gerekli olan tüm stokları (hava, su, yağ filtresi) tek seferde faturalandırabilirsiniz.

E-Fatura entegrasyonu sayesinde siz de carinize anında fatura kesebilir, gelen faturaları görebilir hatta gelen tüm faturaları tek tuş ile içeri alarak stok ve cari takibini yapabilirsiniz. İçeriye alınan faturalar ile stok kartınızın alış fiyatı otomatik güncellenir ve her zaman doğru kârlılık raporu alırsınız.

Birden fazla araç kartını tek cariye bağlayarak birden fazla araç sahibi olan müşterilerinizin takibini rahatlıkla yapabilir ve doğru raporlar ile alacak-borç ilişkinizi sağlama alabilirsiniz.

Sizin İçin Blog Yazılarımız

 • E-Fatura ve Bulut Muhasebe

  E-Fatura Nedir? E-Fatura, işletmelerin kağıt fatura yerine dijital ortamda fatura düzenlemesine ve iletmesine olanak tanıyan bir sistemdir. Türkiye’de Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından zorunlu hale getirilen e-fatura, işletmelerin verimliliğini artırırken maliyetleri de önemli ölçüde düşürür. E-fatura sayesinde kağıt, baskı ve posta masraflarından kurtulabilir, faturalama süreçlerini hızlandırabilirsiniz. E-Faturanın Avantajları E-faturanın işletmelere sunduğu başlıca avantajlar şunlardır: Bulut…

  Daha Fazlası…

 • Barkod Teknolojisinin Geleceği: AntalyaBarkod.com ile İnovasyona Adım Atın

  Barkod teknolojisi, iş dünyasında önemli bir evrim geçiriyor ve bu evrimin öncülerinden biri de AntalyaBarkod.com. İnovasyon ve teknolojik gelişmelerle birleşen bu güçlü platform, işletmelerin geleceğe dönük adımlarını atmalarını sağlıyor. Bu makalede, “Barkod Teknolojisinin Geleceği”ni AntalyaBarkod.com’un perspektifinden keşfedecek ve işletmenizin inovasyon yolculuğunda nasıl öncü bir rol üstlenebileceğinizi öğreneceksiniz. AntalyaBarkod.com, barkod teknolojisindeki son gelişmeleri takip ederek, müşterilerine…

  Daha Fazlası…

 • Barkod Güvenliği: AntalyaBarkod.com ile Verilerinizi Koruyun

  Bir işletme için güvenlik her zaman ön planda olmalıdır, özellikle de hassas verilerin işlem gördüğü barkod sistemleri kullanılıyorsa. AntalyaBarkod.com, müşteri bilgilerini, envanter verilerini ve diğer önemli bilgileri koruma konusunda güçlü önlemler alarak işletmelerin güvenliğini sağlamaktadır. Bu makalede, AntalyaBarkod.com’un barkod güvenliği çözümlerini inceleyerek işletmenizin verilerini nasıl koruyabileceğinizi keşfedin. Bir işletmenin en değerli varlıklarından biri, müşteri bilgileridir.…

  Daha Fazlası…